Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Uzatvorený firemný kurz

Pre zamestnancov malých i veľkých spoločnosti, ktorí riešia konkrétne situácie a problémy z každodennej praxe, pripravíme kurz šitý na mieru, s miestom realizácie kdekoľvek na Slovensku už od 1 osoby.

Štandardné obsahové náplne jednotlivých kurzov sú pri tejto forme realizácie plne prispôsobené potrebám a požiadavkám ich účastníkov. Zároveň je možné prispôsobiť aj ich rozsahfrekvenciu realizácie.

Pre realizáciu uzatvorených počítačových kurzov postačuje dostatočne priestranná miestnosť vybavená stolmi a stoličkami. Pre účastníkov uzavretých kurzov v prípade potreby zabezpečíme našu mobilnú počítačovú učebňu, ktorá pozostáva z notebookov a projektora.

Firemné IT školenie - IVIT v MOBISe Žilina   Firemné IT školenie - IVIT v MOBISe Žilina

Fotografie su uzatvoreného firemného počítačového školenia zameraného na zvýšenie efektivity práce s Excelom zamestnancov spoločnosti MOBIS v  Žiline. Na školenie sme okrem dvoch skusených certifikovaných lektorov ponukli aj našu mobilnú počitačovú učebňu, ktorá v tomto pripade pozostavala z 12 notebookov pre učastníkov školenia, lektorského notebooku a dataprojektoru.

Veľký dôraz kladieme tiež na prípravnú fázu uzatvorených firemných kurzov, t.j. na zistenie reálnej potreby zo strany účastníkov školení, ich vstupných vedomostí a následne ich vhodného zaradenia do správnej úrovne kurzu a tiež príprave obsahových náplní jednotlivých kurzov. Pre online testovanie vieme ponuknuť náš testovací portál, kde okrem bežných počítačových kurzov (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) vieme ponuknuť aj testovanie na ďaľšie programy, či programovacie jazyky (Java, Jazyk SQL, C-Sharp, PHP, ...). Všetky testy nájdete na našom portáli www.testujeme.sk

Cenová kalkulácia pre uzatvorené firemné kurzy a školenia IT sa odvíja od ich požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), ich rozsahu a frekvencie, počtu účastníkov na kurzoch a tiež od miesta ich realizácie.

V cene väčšiny uzatvorených kurzov je zahrnutý študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme (ak nie je v informáciách o kurze uvedené inak). V cene kurzu sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov školení, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu školení potrebám účastníkov.

Mapa firemných počítačových kurzov za minulý rok:

Mapa počítačových kurzov za rok 2015


Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.