Menu
košík
0
kategórie

Uzatvorený firemný kurz

Pre zamestnancov malých i veľkých spoločnosti, ktorí riešia konkrétne situácie a problémy z každodennej praxe, pripravíme kurz šitý na mieru, s miestom realizácie kdekoľvek na Slovensku už od 1 osoby.

Štandardné obsahové náplne jednotlivých kurzov sú pri tejto forme realizácie plne prispôsobené potrebám a požiadavkám ich účastníkov. Zároveň je možné prispôsobiť aj ich rozsahfrekvenciu realizácie.

Pre realizáciu uzatvorených počítačových kurzov postačuje dostatočne priestranná miestnosť vybavená stolmi a stoličkami. Pre účastníkov uzavretých kurzov v prípade potreby zabezpečíme našu mobilnú počítačovú učebňu, ktorá pozostáva z notebookov a projektora.

Veľký dôraz kladieme tiež na prípravnú fázu uzatvorených firemných kurzov, t.j. na zistenie reálnej potreby zo strany účastníkov školení, ich vstupných vedomostí a následne ich vhodného zaradenia do správnej úrovne kurzu a tiež príprave obsahových náplní jednotlivých kurzov.

Cenová kalkulácia pre uzatvorené firemné kurzy a školenia IT sa odvíja od ich požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), ich rozsahu a frekvencie, počtu účastníkov na kurzoch a tiež od miesta ich realizácie.

V cene väčšiny uzatvorených kurzov je zahrnutý študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme (ak nie je v informáciách o kurze uvedené inak). V cene kurzu sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov školení, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu školení potrebám účastníkov.

Mapa firemných počítačových kurzov za rok 2015:

Mapa počítačových kurzov za rok 2015

X

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.