Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Virtuálna realita

V spolupráci so spoločnosťou Analytica Design spol. s r.o. pripravujeme kurzy virtuálnej reality. Kurzy si je možné objednať už dnes s 10% zľavou pri platbe do 15.4.2019 - mailom na ivit@ivit.sk, prípadne cez kontaktný formulár ale telefonicky na číslach uvedených v kontaktoch. Všetky uvedené kurzy budu prebiehať v Bratislave na Trnavskej ceste 112 v priestoroch spoločnosti Analytica Design.


Všetko o virtuálnej, Augmentovanej a Mixovanej realiteTvorba hier a aplikácií v programe Unity 3DVývoj hier a aplikácií v VRVývoj hier a aplikácii v AR/MR

Všeobecne info: Každý z kurzov zahŕňa
  • Občerstvenie (kava, čaj, pitný režim)
  • Tlačenú formu prezentácie
  • Certifikát o absolvovani daného kurzu
Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
100% (1 hodnotenie)
Bratislava
Všetko o virtuálnej, Augmentovanej a Mixovan...
Tento kurz je určený pre širokú verejnos...
voľné miesta
199,00 €
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 4
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 4

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.