Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

ONLINE

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám nedovolí realizovať prezenčnú formu vzdelávania, sme sa rozhodli, že vám ponúkneme naše kurzy a lektorov prostredníctvom živej online výučby  Na tomto mieste nájdete vždy aktuálnu ponuku online školení. Táto ponuka platí pre firemných zákazníkov ale aj širokú verejnosť, ktorá sa môže prihlásiť priamo cez stránku kurzu. V pripade, ze máte o ktorekoľvek  naše školenie záujem a máte viacero účastníkov z jednej spoločnosti kontaktujte nás priamo na mobilnych čislach alebo mailom.

Po prihlásení sa cez stránku kurzu Vam bude zaslaný notifikačný mail o obdržaní odjednávky a následne aj zálohová faktura. Po uhrade faktúry bude zaslany mail s linkom na online školenie. Kurzy prebiehajú na platforme Teams od Microsoftu a je bezplatnou súčasťou Microsoft Office 365, prípadne si ju môžete bezplatne stiahnuť na tomto odkaze. Viac informaácii o tom ako sa prihlásiť na naše online školenia nájdete v tomto článku.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
100% (1 hodnotenie)
Online 15.-16.6.2021
Excel - vzorce a funkcie podrobne - Online
Počítačový kurz Excel – vzorce a funkcie...
voľné miesta
95,99 €
2
100% (1 hodnotenie)
Online od 30..6.2021
Word pre pokročilých - Online
Kurz Word pre pokročilých sa venuje tvor...
voľné miesta
151,67 €
3
100% (1 hodnotenie)
Online 8.-9.7.2021
Excel - mierne pokročilý - Online
Počítačový kurz Excel – mierne pokročilý...
voľné miesta
76,79 €
4
100% (1 hodnotenie)
Online 12.-14.7.2021
Excel pre pokročilých - Online
Počítačový kurz Excel pre pokročilých je...
voľné miesta
151,67 €
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
parametre
Garantovaný termín
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 35
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 35

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.