Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

ONLINE

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám nedovolí realizovať prezenčnú formu vzdelávania, sme sa rozhodli, že vám ponúkneme naše kurzy a lektorov prostredníctvom živej online výučby  Na tomto mieste nájdete vždy aktuálnu ponuku online školení. Táto ponuka platí pre firemných zákazníkov ale aj širokú verejnosť, ktorá sa môže prihlásiť priamo cez stránku kurzu. V pripade, ze máte o ktorekoľvek  naše školenie záujem a máte viacero účastníkov z jednej spoločnosti kontaktujte nás priamo na mobilnych čislach alebo mailom.

Po prihlásení sa cez stránku kurzu Vam bude zaslaný notifikačný mail o obdržaní odjednávky a následne aj zálohová faktura. Po uhrade faktúry bude zaslany mail s linkom na online školenie. Kurzy prebiehajú na platforme Teams od Microsoftu a je bezplatnou súčasťou Microsoft Office 365, prípadne si ju môžete bezplatne stiahnuť na tomto odkaze. Viac informaácii o tom ako sa prihlásiť na naše online školenia nájdete v tomto článku.

Zobraziť viac
Zobraziť viacZobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
98.67% (15 hodnotenie)
14. a 21.05.2024
Excel pre pokročilých - Online
Počítačový kurz Excel pre pokročilých je...
voľné miesta
198,00 €
2
100% (6 hodnotenie)
17.6.2024 Online
Excel - makrá pre užívateľov - Online
Počítačový kurz Excel - makrá pre užívat...
voľné miesta
99,00 €
3
100% (8 hodnotenie)
7.- 21.6.2024 online
Excel - mierne pokročilý - Online
Počítačový kurz Excel – mierne pokročilý...
voľné miesta
96,90 €
4
100% (1 hodnotenie)
dohodou
Oracle - jazyk SQL - Online
Počítačový kurz Oracle – jazyk SQL obozn...
voľné miesta
276,00 €
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 48
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 48

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.