Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Základy práce s PC

Kurzy z kategórie "Zaklady práce s PC" patria medzi úvodne moduly počítačového vzdelávania a maju za cieľ zabezpečiť učastníkom našich školení základnu počitačovú gramotnosť. Ak teda s počítačom alebo vašim novym notebookom iba začínate a chcete sa rýchlo posunuť vpred a nebyť závisli od kolegov, či rodinných známych, tak budeme radi ak využijete možnosť absolvovania našich kurzov. Máte tu možnosť oboznámiť sa a prakticky si vyskúšať prácu s operačným systémom, s vymeniteľnými médiami, počítačovými komponentami ako je tlačiareň, či bežnú prácu na internete, aby práca s mailami, sociálnymi sieťami, či vyhladávačmi nebol žiaden problém.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
100% (7 hodnotenie)
FM: 19.-20.10.21 NR
Word - základy - Nitra
Počítačový kurz Word – základy oboznámi ...
voľné miesta
91,80 €
2
100% (6 hodnotenie)
FM: 6.11.2020 Nitra
Základy práce s PC na internete - Nitra
Počítačový kurz Základy práce s PC na in...
voľné miesta
53,99 €
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 13
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 13

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.