Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Referencie

Referencie na počitačové kurzy a IT riešenia

Referencie na naše počitačové kurzy ale aj na riešenia v oblasti informačných technológií na mieru si môžete overiť aj u našich vybraných spokojných zákazníkov. Na vyžiadanie zašleme podrobne referencie.

A ešte vybrané hodnotenia od priamych účastníkov školení:

Verím, že hovorím za všetkých účastníkov školenia - so školením sme boli veľmi spokojní, ako aj s prístupom školiteľa a výbornou atmosférou na školení. Ak budeme v budúcnosti zvažovať ďalšie školenia, určite sa ozveme.
Lenka Žáčiková, Plant Manager Assistant

Najviac sa mi páčilo, že boli zodpovedané a podrobne vysvetlené všetky moje otázky.
Marián Križanovič, Manažér výroby

Výborné. Jedno z najlepších školení, aké som doteraz absolvovala.
Hana Bezáková, Project manager

So školením Excel - kontingenčné tabuľky sme aj s kolegyňou boli veľmi spokojné. Bolo to veľmi efektívne, nakoľko sme riešili naše aktuálne úlohy a hľadali sme efektívnejšie riešenia pre spracovanie dodávaných dát. Keďže sme boli len dve veľkým pozitívom bolo, že bol priestor na zodpovedanie všetkých otázok. Ďakujeme veľmi pekne.
Hana Gorylová, Demand management - BackOffice

Excel pre pokročilých bolo skvelé školenie, príjemné nenásilné vysvetľovanie a trpezlivosť. Praktické príklady využitia.
Zuzana Gajdošová, HR manager

Lektorka bola pripravená, trpezlivá, vedela laicky podať problematiku, ochotná počkať a dovysvetliť osobitne. Školenie na úrovni.
Tomáš Brunovský, Store operator

Školenie Excel mierne pokročilý bolo na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni.
Lívia Mikulová, Credit Control Specialist

Na kurze Word mierne pokročilý sme preberali veci, ktoré priamo súvisia s mojou prácou. Nepreberali sme veci, ktoré aj tak nepreberieme pri našej práce a to sa mi páčilo.
Ing. Peter Belán, predajca poľnohospodárskej techniky

Témy a príklady použité na školení Excel pre pokročilých boli dobre a zrozumiteľne vysvetlené. So školením som veľmi spokojná.
Mgr. Jana Beňová, odborný referent pre ocenenie rizika

Kurz pripraveny na vysokej urovni, pochopitelny aj pre zaciatocnikov. Skusenosti lektora s praktickym vyuzitim programu Microsoft Project vyuzivane pocas kurzu, sprehladnuju temu a zjednodusuju riesenie vzorovych prikladov. Doporucujem pre vaznych zaujemcov vyuzivat tento system v praxi.
Ing. Štefan Štefík, riaditeľ spoločnosti

Prechodové školenie Windows 7 je výbornym spôsobom, ako sa prvýkrat zoznamiť s novým prostredím a funkciami operačného systému. Počas školenia sme sa mohli aktívne zapájať a riešili sme s lektorom konkrétne problémy, s ktorými sa pri praci s Windowsom stretávame. Oceňujem odbornosť, trpezlivosť a flexibilitu lektora pri práci so skupinami rôznej úrovne znalosti Windowsu a pri odpovedaní na mnohé otázky často nad ramec prechodového školenia.
Lucia Luptáková, HR Specialist

Na kurze Excel pre pokročilých som sa naučil pracovať s veľa novými funkciami, o ktorých som doteraz nevedel. Pozitívne hodnotim priebeh školenia, ktoré bolo zamerané na príklady z praxe. Čo som potreboval som sa dozvedel.
Martin Kováč, Projektový manažér

Spokojnosť s lektorom - odpoveď som dostal na každú otázku v súvislosti so školením, dokonca aj niečo navyše. V budúcnosti plánujem aj ďalšie školenia pre Excel.
Martin Kurpaš, WHS Officer

Som už užívatelom Windows 7, ale naučil som sa niekoľko zaujimavých postupov, ktore v praxi určite využijem. Cením si technické a organizačné zabezpečenie školenia ako aj profesionalitu lektora.
Ing. Ján Lauko, projekt inžinier

Spokojná, dobre vysvetlené, naučili sme sa niečo nové, čo budeme určite využivať v praxi. Vysoko hodnotím aj odbornú pripravenosť lektora.
Kristína Pásztorová, majster

Na prechodovom školení Windows 7 z Windows XP si cením dobrú pripravenosť lektora, jeho schopnosť vysvetliť a naučiť, bola som spokojná.
Mária Horniaková, zmenová majsterka

Školenie Excel - grafická analýza údajov bolo pre mňa veľmi dobré. Mal by som záujem aj o ďalšie školenia v tejto spoločnosti.
Jozef Bánsky, inžinier kvality

Školenie Excel pre pokročilých malo veľmi dobrú odbornú úroveň, odporúčam aj pre ďalších záujemcov o toto školenie.
Ing. Pavol Nedelka, programátor

Školenie Excel pre pokročilých prebiehalo v príjemnej atmosfére. Veľa praktických príkladov, vyhovoval mi nízky počet účastníkov. Vzhľadom na to že som v Exceli 2007, 2010 pracovala málo, veľa som sa naučila.
Edita Volentierová, špecialista na vzdelávanie

Školenie Excel - makrá. Dobre vysvetlená látka učiva na dobrých príkladoch, ktoré boli predpripravené v praktických súboroch.
Martin Hudák, technik

Školenie Word, Excel a Outlook pre pokročilých. Na školení si cením to, že bolo veľmi názorné, veľa praktických príkladov, pričom informácie boli lektorom podávané prehľadne. Výborné školenie.
Mgr. Štefan Trgiňa, pracovník Helpdesku

Hodnotenie vzdelávania účastníkmi dokazuje vysokú spokojnosť nie len z hľadiska organizačno-technického zabezpečenia, ale aj z hľadiska prípravy a realizácie školení lektormi. Súčasťou výstupu školení boli tiež študijné materiály pre každého účastníka.
Mgr. Miroslava Kollárová, špecialista na rozvoj HR

Školiace aktivity boli pripravené na výbornej úrovni, ciele nastavené podľa vopred stanovených požiadaviek, metodicky na úrovni. Pozitívne hodnotíme prispôsobenie obsahu vzdelávania našim podmienkam a reakciám účastníkov priamo počas školení.
Juraj Kluska - professional HR

Vysoko pozitívne hodnotím profesionálny prístup pri príprave, realizácií a vyhodnotení kurzov. Rovnako u našich zamestnancov sú vysoko cenené odborné vedomosti lektorov, ich zrozumiteľný výklad a praktické ukážky riešení.
Ing. Ingrid Vagačová - HR Manager

Školenia sú vždy na profesionálnej úrovni, ceníme si pripravenosť lektorov, praktické príklady, ochotu konzultovať prípadné otázky aj po školení. Hodnotenie každého účastníka dokazuje vysoká spokojnosť našich zamestnancov.
Ing. Peter Kollár, HR Manager

V našej spoločnosti oceňujeme najmä praktické príklady, ktoré sú základom školení a sú na vysokej úrovni. Súčasťou každého školenia sú aj študijne materiáli, ktoré sú výbornou pomôckou najmä po školení. Tiež oceňujeme ochotu poradiť aj po ukončení kurzu.
Mgr. Miroslava Komárová - HR Partner

Priemerná spokojnosť účastníkov kurzov za rok 2017 je 97,4%. Aj toto číslo nás zaväzuje pri plánovaní ďalších školení pre Vás.


Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.