Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Bratislava

Verejné počítačové kurzy v Bratislave.

Aktuálna ponuka počítačových školení a termínov s možnosťou rezervácie pre mesto Bratislava a okolie. V ponuke nájdete všetky bežné počítačové kurzy na programy ako: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, Project, databázový jazyk SQL, či rôzne kurzy programovania. Všetky akciové ceny kurzov IT sa zobrazujú aj s dátumom realizácie na ktorý je akciová ponuka viazaná. Všetky verejné kurzy realizujeme v čase od 8:30 do 15:45. Platnosť cien First Minute končí zhruba 2 týždne pred termínom realizácie kurzu. Potom je možné kurz zakúpiť už len za štandardnú cenu. Last Minute ma platnosť len do termínu konania a obvykle sa ponúka na posledne voľné miesto v kurze 3 dni pred samotným termínom konania.

V Bratislave nás môžete nájsť v školiacich priestoroch spol. ACSS, spol. na Cukrovej ulici c.14.

   

Aktuálne sa vo filtri zobrazuje len ponuka pre mesto Bratislava. V menu naľavo môžete meniť miesto konania kurzu. Verejné kurzy realizujeme aj v Nitre, v Žiline a v Košiciach. Uzatvorené počítačové kurzy vo firme a individuálne školenia IT kdekoľvek na Slovensku.

Komplený harmonogram počítačových školení v Bratislave na aktuálny rok si môžete stiahnuť vo formáte pdf. Prípadne si môžete pozrieť detaily všetkych počítačových kurzov, ktoré v Bratislave plánujeme na najbližšie mesiace:

Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 54
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 54

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.