Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Vzdelávacie poukazy

Máme pre vás netradičný ale o to užitočnejší TIP NA DARČEK:

Vzdelávací poukaz na verejné prezenčné alebo online počítačové školenie platný počas celého roku 2024!

Ponuku môžu využiť firemný klineti ako aj individuálne osoby.

Informačné technológie neustále napredujú a potreba vzdelaných ľudí v tejto oblasti neustále rastie. Preto ak máte voľné prostriedky na vzdelávanie a chcete si ich presunúť do ďalšieho roku, bez toho aby ste si dohadovali konkretny dátum, či školenie využite našu ponuku a do konca roku ziskajte aj bonus od nás. Naše vzdelávacie poukazy majú platnosť 12 mesiacov a môžete ich využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky. Za Vašu dôveru Vás odmeníme až 20% bonusom k cene poukazu.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
100% (4 hodnotenie)
50,00 €
Vzdelávacie poukazy - 50€
Vzdelávacie poukazy v hodnote 50,00€. Pr...
voľné miesta
50,00 €
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 3
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 3

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.