Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

IT riešenia

IT riešenia na mieru pre firmy aj živnostníkov.

Okrem počítačových školení, ktorými sa venujeme predovšetkým, môžeme našim klientom ponúknuť aj tvorbu IT riešení na mieru. Ide hlavne o tieto oblasti:

  • tvorba riešení v programoch Microsoft Office. Sem spadajú hlavne riešenia pre Microsoft Excel – programovanie nových funkcionalít, tvorba šablón, príprava údajov na export a import do rôznych formátov a automatizácia opakujúcich sa procesov.
  • samostatnou kapitolou v rámci Microsoft Office sú potom Access databázy, ktoré vieme pripraviť na mieru a mame s tým bohaté 11 ročné skúsenosti. Databázy vieme nielen pripraviť na mieru podľa Vášho zadania ale samozrejme vieme garantovať záručný aj pozáručný servis a aktualizácie.
  • ďalšou oblasťou, ktorej sa venujeme dlhodobo je Microsoft Project, vieme tu byť nápomocný už od implementácie tohto produktu – či už lokálne alebo serverové riešenie až po zaškolenie na rôzne úrovne používania tohto programu na projektové riadenie. Máme za sebou aj niekoľko úspešných projektov na programovanie nad týmto programom.
  • momentálne sú najobľúbenejšie webové databázy, Ak potrebujete dáta zdielať on-line cez webový prehliadač, či už cez desktop alebo na mobilnom zariadení - mobilné aplikácie.

Toto je krátky prehľad firiem, ktoré sú z našou prácou v tejto oblasti spokojné a radi nám poskytnú referencie:

 

Kia Motors - programovanie Access databázy pre oddelenie kvality. Viacero školení v tejto oblasti od základov až po programovanie. Danfoss - programovanie - niekoľko úspešných projektov - hlavne Excel a Access databázy. Množstvo školení v týchto programoch. BestCare - úspešný projekt na webovú databázu a mobilnú aplikáciu.
Karcher - tvorba webovej databázy, Access databázy, Offcie školenia. MicroTri - tvorba Access databázy - skladové hospodárstvo na mieru. TRW - tvorba Access databazy, programovanie vo VBA pre Excel a Outlook, množstvo firemných školení. Pall - tvorba Access databázy, príprava šablón pre Excel a programovanie vo VBA.
Tate & Lyle - tvorba Access databázy - serverové riešenie.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.