Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

IT riešenia

Riešenia na mieru pre firmy aj živnostníkov.

Okrem počítačových školení, ktorými sa venujeme predovšetkým, môžeme našim klientom ponúknuť aj tvorbu IT riešení na mieru. Ide hlavne o tieto oblasti:

  • tvorba riešení v programoch Microsoft Office. Sem spadajú hlavne riešenia pre Microsoft Excel – programovanie nových funkcionalít, tvorba šablón, príprava údajov na export a import do rôznych formátov a automatizácia opakujúcich sa procesov.
  • samostatnou kapitolou v rámci Microsoft Office sú potom Access databázy, ktoré vieme pripraviť na mieru a mame s tým bohaté 11 ročné skúsenosti. Databázy vieme nielen pripraviť na mieru podľa Vášho zadania ale samozrejme vieme garantovať záručný aj pozáručný servis a aktualizácie.
  • ďalšou oblasťou, ktorej sa venujeme dlhodobo je Microsoft Project, vieme tu byť nápomocný už od implementácie tohto produktu – či už lokálne alebo serverové riešenie až po zaškolenie na rôzne úrovne používania tohto programu na projektové riadenie. Máme za sebou aj niekoľko úspešných projektov na programovanie nad týmto programom.
  • momentálne sú najobľúbenejšie webové databázy, Ak potrebujete dáta zdielať on-line cez webový prehliadač, či už cez desktop alebo na mobilnom zariadení - mobilné aplikácie.

Toto je krátky prehľad firiem, ktoré sú z našou prácou v tejto oblasti spokojné a radi nám poskytnú referencie:

 

Kia Motors - programovanie Access databázy pre oddelenie kvality. Viacero školení v tejto oblasti od základov až po programovanie. Danfoss - programovanie - niekoľko úspešných projektov - hlavne Excel a Access databázy. Množstvo školení v týchto programoch. BestCare - úspešný projekt na webovú databázu a mobilnú aplikáciu.
Karcher - tvorba webovej databázy, Access databázy, Offcie školenia. TRW - tvorba Access databazy, programovanie vo VBA pre Excel a Outlook, množstvo firemných školení. Pall - tvorba Access databázy, príprava šablón pre Excel a programovanie vo VBA.
Tate & Lyle - tvorba Access databázy - serverové riešenie.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.