Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Microsoft Project

Počítačový kurz Project školíme na dvoch úrovniach – základy a pokročilý. Na základnom školení MS Project Vás pomocou niekoľkých prípadových štúdii oboznámime s prípravou projektu a tvorbou harmonogramu. Postupné definovanie projektu a zapisovanie úloh do harmonogramu v rôznych zobrazeniach, tak aby sa nezabudlo na dôležité nastavenia programu. Rovnako práca so zdrojmi, ich priraďovanie, sledovanie vyťaženosti a výpočet práce a nákladov sú prezentované na príkldoch z praxe. Nielen Gantov diagram ale aj tlač zobrazení, vizualizácie výsledkov a exporty do kontingenčných tabuliek a grafov v Exceli môžu byť výstupom Vašich projektov.

Počítačový kurz Project pre pokročilých je zameraný na efektívne plánovanie, sledovanie a riadenie rozsiahlych projektov s využitím pokročilých nástrojov.  Je určený všetkým užívateľom, ktorí potrebujú využívať pokročilé možnosti programu, spoluprácu v pracovnej skupine - riadenie multiprojektov, zdieľanie zdrojov a ďalších informácií z projektového manažmentu.

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
parametre
Počet vyučovacich hodín
+
Termín - mesiac
+
Zameranie
+
Čas realizácie
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.