Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Formy realizácie

Ponúkame rôzne formy realizácie kurzov, školení a seminárov, ktoré sa líšia miestom, termínom a časom ich realizácie, počtom ich účastníkov, možnosťou prispôsobenia si ich obsahových náplni ako aj samotného tempa výučby.

Prezenčné a dištančné formy realizácie počítačových kurzov:
1. uzatvorené firemné kurzy - určené pre firemnú klientelu s možnosťou realizácie priamo u klienta aj na našej mobilnej učebni.
2. individuálne kurzy - určené pre jednu osobu v čase a mieste podľa Vašich potrieb.
3. verejné kurzy - najekonomická možnosť vzdelávania pre jednotlivcov a firmy s menším počtom účastníkov na kurze.


Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.