Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Žilina

Verejné počítačové kurzy v Žiline.

Aktuálna ponuka počítačových školení a termínov s možnosťou rezervácie pre mesto Žilina a okolie. V ponuke nájdete všetky bežné počítačové kurzy na programy ako: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, Project, databázový jazyk SQL, či rôzne kurzy programovania. Všetky akciové ceny kurzov IT sa zobrazujú aj s dátumom realizácie na ktorý je akciová ponuka viazaná. Všetky verejné kurzy realizujeme v čase od 8:30 do 15:45. Platnosť cien First Minute končí zhruba 2 týždne pred termínom realizácie kurzu. Potom je možné kurz zakúpiť už len za štandardnú cenu. Last Minute ma platnosť len do termínu konania a obvykle sa ponúka na posledne voľné miesto v kurze 3 dni pred samotným termínom konania.

V Žiline nás môžete nájsť v priestoroch Okresného stabebného a bytového družstva - OSBD, na Tulskej ulici 33. Naša počítačová učebňa je na 2. poschodí - číslo dverí 208. Školiace priestory sú vybavené profesionálnym Ionizátorom, ktorý prostredníctvom iónovej technológie zabíja baktérie, vírusy a ďalšie mikroorganizmy, ktoré spôsobujú choroby. Čistí a dezinfikuje vzduch okolo vás  je nehlučný a je nad rámec opatrení na zabránenie šírenia infenčných chorôb. Na parkovanie môžte využiť bezplatne parkovisko pred budovou.

   

Aktuálne sa vo filtri zobrazuje len ponuka pre mesto Žilina. V menu naľavo môžete meniť miesto konania kurzu. Verejné kurzy realizujeme aj v Nitre, v Bratislave a v Košiciach. Uzatvorené počítačové kurzy vo firme a individuálne školenia IT kdekoľvek na Slovensku.

Kompletná harmonogram počítačových školení v Žiline na aktuálny rok si múžete stiahnuť vo formáte pdf. Prípadne si môžete pozrieť detaily všetkych počítačových kurzov, ktoré v Žiline plánujeme na najbližšie mesiace:

 

Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 51
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 51

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.