Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Nitra

Verejné počítačové kurzy v Nitre.

Aktuálna ponuka počítačových kurzov a termínov s možnosťou rezervácie pre mesto Nitra a okolie. V ponuke nájdete všetky bežné počítačové školenia na programy ako: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, Project, databázový jazyk SQL, či rôzne kurzy programovania a kurzov zameraných na sociálne siete. Všetky akciové ceny kurzov IT sa zobrazujú aj s dátumom realizácie na ktorý je akciová ponuka viazaná. Všetky verejné kurzy realizujeme v čase od 8:30 do 15:45 alebo od 9:00 do 15:00. Platnosť cien First Minute končí zhruba 2 týždne pred termínom realizácie kurzu. Potom je možné kurz zakúpiť už len za štandardnú cenu. Last Minute ma platnosť len do termínu konania a obvykle sa ponúka na posledne voľné miesto v kurze 3 dni pred samotným termínom konania.

V Nitre nás môžete nájsť na Piaristickej 10 - v centre starého mesta vedľa piaristického kostola. Na budove je aktuálne veľky baner s našim názvom, takze nás nemôžete prehliadnuť. Sídlime na prvom poschodí, kde sa nachádzaju kancelária aj počítačové učebne.

    

Aktuálne sa vo filtri zobrazuje len ponuka pre mesto Nitra. Verejné kurzy realizujeme aj v mestách: Bratislava, Levice, Trenčín, Trnava, Žilina Košice. Uzatvorené počítačové kurzy vo firme a individuálne školenia IT kdekoľvek na Slovensku.

Stále ešte ponúkame možnosť absolvovať všetky naše školenia aj online formou. Sú to interaktívne školenia, ktoré prebiehajú naživo s lektorom cez aplikáciu Teams. Samozrejmosťou sú vstupy do školenia aj od účastníkov, či už hlasom (možnosť klásť otázky priamo počas prezentácie lektora), obrazom (možnosť zdieľania vlastnej obrazovky) alebo písaným slovom (využitie spoločného chatu). Ponuku online školení nájdete v sekcii - ONLINE.

Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 79
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 79

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.