Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

AutoCAD

AutoCAD je obľúbený softvér pre 2D a 3D projektovanie a konštruovanie (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jadre Autodesk bola Autodeskom vyvinutá rada profesných aplikácií určených pre CAD v oblasti strojárenskej konštrukcie, stavebnej projekcie a architektúry, mapovanie a terénnych úprav. AutoCAD poskytuje radu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak aj otvorenou platformou pre nadstavbové aplikácie tretích strán.

AKCIOVÁ CENA ŠKOLENIA JE PODMIENENÁ: 

  • zabezpečením si vlastného notebooku so softvérom AutoCAD LT alebo vyššou verziou tohto softvéru, 
  • úhradou zálohovej faktúry do vopred stanoveného termínu

Spoločnosť IVIT momentálne disponuje 3 licenciami AutoCAD LT a to jednou licenciou pre lektora a dvomi licenciami pre účastníkov školenia. Pri skupine s maximálnym počtom 8 účastníkov tak môžu dvaja z účastníkov absolvovať školenie aj na našich notebookoch, pričom v tomto prípade platí cena školenia bez zľavy

V prípade, že príslušným softvérom nedisponujete, postačí Vám stiahnúť si do svojho počítača trial verziu softvéru priamo zo stránky spol. AutoDesk, ktorú môžete bezplatne používať 30 dní od registrácie. Na prácu po školení bude samozrejme potrebné zakúpiť resp. prenajať si riadnu licenciu AutoCAD.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
93.85% (13 hodnotenie)
dohodou
Kurzy IT: AutoCAD - základy - Košice
Počítačový kurz AutoCAD - základy ma za ...
voľné miesta
275,99 €
2
91.25% (16 hodnotenie)
dohodou
Kurzy IT: AutoCAD - základy - Žilina
Počítačový kurz AutoCAD - základy ma za ...
voľné miesta
257,99 €
3
100% (12 hodnotenie)
Nitra
Kurzy IT: AutoCAD - základy - Nitra
Počítačový kurz AutoCAD - základy ma za ...
voľné miesta
252,00 €
4
100% (1 hodnotenie)
dohodou
Kurzy IT: AutoCAD - pokročilé techniky 2D mo...
Počítačový kurz AutoCAD - pokročilé tech...
voľné miesta
287,99 €
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 10
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 10

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.