Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Office 365

Aktuálne sa veľa klientov dopytuje na školenia Microsoft Office 365. Rozdiel medzi Office 365 a 2016 je v licencovaní a spôsobe upgradu. Zatiaľ čo Office 365 sa počas trvania predplatného priebežne aktualizuje a po nepredĺžení predplatného ho môžete používať ešte mesiac v plnej funkcionalite a potom sa prepne do režimu read only, Office 2016 budete vlastniť natrvalo. Preto všetky školenia na jednotlive programy Microsoft Office ako sú Excel, Word, PowerPoint, či Outlook nájdete v samostatných kategŕiách. V tejto kategórii nájdete len školenia, ktoré riešia odlišnosti medzi tymito riešeniami z pohľadu užívateľa alebo administrátora.

 

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
parametre
Garantovaný termín
+
Termín - mesiac
+
Zameranie
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.