Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Adobe

Adobe je americká softvérová spoločnosť so sídlom v San José, Kalifornia, USA. Spoločnosť sa dlhodobo sústreďuje na tvorbu multimediálnych a kreatívnych softvérových produktov, s nedávnym vpádom do oblasti Rich Internet application (RIA).

V decembri 1982 John Warnock a Charles Geschke, potom ako odišli od spoločnosti Xerox PARC, založili spoločnosť Adobe Systems s cieľom vývoja a predaja tlačového jazyka PostScript. V roku 1985 si Apple licencovala PostScript pre použitie vo svojich LaserWriter tlačiarňach čím pomohla začať DTP revolúciu. Adobe, názov spoločnosti, pochádza z názvu potoka Adobe Creek v Los Altos v Kalifornii ktorý pretekal za domom jedného zo zakladateľov. V decembri 2005 Adobe kúpila svojho konkurenta, spoločnosť Macromedia, čím pridala do svojho portfólia nové produkty a platformy ako Coldfusion, Dreamweaver, Flash a Flex. V októbri 2018 spoločnosť Adobe Systems Inc. zmenila svoj názov na Adobe Inc

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
dohodou
Adobe Photoshop - základy - Košice
Počítačový kurz Adobe Photoshop - základ...
voľné miesta
264,00 €
2
100% (1 hodnotenie)
Nitra
Adobe Photoshop - pokročilý - Nitra
Počítačový kurz Adobe Photoshop – pokroč...
voľné miesta
282,00 €
3
100% (1 hodnotenie)
dohodou
Adobe Illustrator - základy - Žilina
Počítačový kurz Adobe Illustrator – zákl...
voľné miesta
203,99 €
4
100% (4 hodnotenie)
Nitra
Adobe Photoshop - základy - Nitra
Počítačový kurz Adobe Photoshop - základ...
voľné miesta
252,00 €
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 30
grid
table
Načítať viac kurzov
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 30

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.