Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Visual Basic.NET

.NET („dotnet“ podľa anglického dot NET = bodka NET, NET pochádza z network, sieť) je zastrešujúci názov pre súbor technológií v softvérových produktoch, ktoré tvoria celú platformu, ktorá je dostupná nielen pre Web, Windows a Pocket PC. Common Language Infrastructure je štandardizovaná špecifikácia jadra .NET.  Základným komponentom je Microsoft .NET Framework, prostredie potrebné pre beh aplikácií a ponúkajúce ako spúšťacie rozhranie, tak potrebné knižnice. Pre vývoj .NET aplikácií vydal Microsoft Visual Studio .NET.

Najpoužívanejšie programovacie jazyky pre vývoj .NET aplikácií sú C#, Visual Basic .NET a Delphi. C# je programovací jazyk podobný jazykom C alebo Java. VB.NET je pokračovateľom jazyka Visual Basic.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
95% (4 hodnotenie)
dohodou
Visual Basic.net - základy - Žilina
Počítačový kurz Visual Basic.net - zákla...
voľné miesta
323,99 €
2
97.78% (9 hodnotenie)
Nitra
Visual Basic.net - základy - Nitra
Počítačový kurz Visual Basic.net - zákla...
voľné miesta
300,00 €
3
100% (2 hodnotenie)
dohodou
Visual Basic.net - základy - Bratislava
Počítačový kurz Visual Basic.net - zákla...
voľné miesta
323,99 €
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 5
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 5

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.