Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

LinkedIn

Počítačový kurz LinkedIn - osobny profil a LinkedIn - budovanie firemnej stránky je pre všetkých Linkedin profesionálov, ktorí chcú začať, či už budovať vlastný osobný profil alebo chcú mať firemnú stránku na LinkedIne a tak zdieľať informácie o sebe, či firme. Je aj pre tých ktorý chcú zostať v aktívnom kontakte so svojimi zákazníkmi, dodávateľmi, či potencionálnymi obchodnými partnermi a neplánujú tvoriť obsah tejto siete ale len udržiavať kontakt, prípadne byť oslovovaní..

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
10.6.2022 Online
Linkedin - budovanie firemnej stránky - Onli...
Počítačový kurz LinkedIn - budovanie fir...
voľné miesta
132,00 €
2
100% (8 hodnotenie)
Nitra
Linkedin - osobný profil - Nitra
Počítačový kurz LinkedIn - osobný profil...
voľné miesta
108,00 €
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 8

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.