Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

C#

C# (v angličtine c sharp - vysl. sí šarp) je objektovo-orientovaný programovací jazyk vyvinutý spoločnosťou Microsoft ako časť ich iniciatívy .NET. Microsoft si za základ pre nový jazyk C# zobral C++ a jazyk Java. C# bolo navrhované s úmyslom vyvážiť silu jazyka C++ a tú spojiť s možnosťou rýchleho programovania "rapid application development", ktoré ponúkali jazyky ako napríklad Visual Basic, Delphi. Je vhodný pre začiatočníkov.

Zobraziť viac
najpredávanejšie kurzy
1
98.33% (12 hodnotenie)
FM: 18.-20.11.20 NR
C# - základy - Nitra
Počítačový kurz C# – základy je jedným z...
voľné miesta
259,19 €
2
100% (3 hodnotenie)
FM: 23.-25.11.20 BA
C# - základy - Bratislava
Počítačový kurz C# – základy je jedným z...
voľné miesta
291,59 €
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
parametre
Termín - mesiac
+
Zameranie
+
Čas realizácie
+
Počet vyučovacich hodín
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 6
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 6

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.