Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Individuálne kurzy

Základnou črtou individuálnych kurzov je skutočnosť, že lektor celú svoju pozornosť venuje len jednému účastníkovi a zároveň mu plne prispôsobuje tempo výučby i obsahovú náplň školenia, ktoré sú obvykle šité na mieru účastníka školenia.

Individuálny počítačový kurz je možné zrealizovať kdekoľvek na Slovensku, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody. Zároveň je možné prispôsobiť rozsah a frekvenciu daného kurzu.

Cenová kalkulácia individuálneho kurzu sa odvíja od požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), jeho rozsahu, frekvencie a tiež od miesta jeho realizácie.

V cene individuálnych kurzov sú zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčenia pre účastníka školenia, náklady spojené s prípravou tréningu a prispôsobenie obsahu školenia potrebám účastníka. Pre rezerváciu termínu a času volajte na mobilné číslo +421905748348 alebo použite náš online kontaktný formulár.


Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.