Individuálne kurzy

Základnou črtou individuálnych kurzov je skutočnosť, že lektor celú svoju pozornosť venuje len jednému účastníkovi a zároveň mu plne prispôsobuje tempo výučby i obsahovú náplň školenia, ktoré sú obvykle šité na mieru účastníka školenia.

Individuálny počítačový kurz je možné zrealizovať kdekoľvek na Slovensku, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody. Zároveň je možné prispôsobiť rozsah a frekvenciu daného kurzu.

Cenová kalkulácia individuálneho kurzu sa odvíja od požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), jeho rozsahu, frekvencie a tiež od miesta jeho realizácie.

V cene individuálnych kurzov sú zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčenia pre účastníka školenia, náklady spojené s prípravou tréningu a prispôsobenie obsahu školenia potrebám účastníka. Pre rezerváciu termínu a času volajte na mobilné číslo +421905748348 alebo použite náš online kontaktný formulár.

X

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.