Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Aktuálne opatrenia a pokyny pre účastníkov

29. 09. 2021, 15:25

Aktuálne bezpečnostné opatrenia a pokyny pre účastníkov našich školení v súvislosti s epidemiologickou situáciou na Slovensku, ktoré je nutné dodržiavať pri návšteve našich prevádzok, sme sa rozhodli spísať prehľadne do niekoľkých bodov:

  1. prekrytie horných dýchacích ciest - už pri vstupe do budovy je potrebne mať rúško, resp. respirátor (podľa aktuálnych opatrení a tzv. COVID automatu)
  2. negatívny test alebo očkovanie - V zmysle vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, realizujeme verejné skupinové školenia a umožňujeme vstup do školiacich priestorov iba osobám v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní), pričom pre bezpečnosť ostatných účastníkov to aj naozaj kontrolujeme. Osoby, ktoré tieto podmienky nebudú vedieť preukázať - nebudú vpustené do našich priestorov.
  3. príznaky ochorenia - prosím rovnako zvážte Vašu účasť na školení v prípade príznakov ako sú kašeľ, či horúčka, ak sa akékoľvek príznaky ochorenia budú prejavovať počas kurzu, vzhľadom na zachovanie pokojnej atmosféry vás požiadame o opustenie učebne a váš kurz bude predčasne ukončený
  4. povinné rozostupy - v učebni a rovnako v našich priestoroch sa snažte dodržiavať 2 metrové rozostupy. Kapacita učebne je limitovaná na maximálne 4 účastníkov a miesta na sedenie sú tomuto predpisu prispôsobené.
  5. občerstvenie a obedy - občerstvenie je zabezpečené (káva, čaj, minerálky) preto nie je vhodné nosiť do našich priestorov vlastne občerstvenie. Obedy je možné absolvovať v neďalekých reštauráciách formou obedného menu.
  6. pomôcky pri kurze - rovnako sú zabezpečené všetky pomôcky na školenie - počítač, myš, klávesnica. Pokiaľ by ste mali zámer priniesť si vlastný notebook, tak nás prosím o tom informujte predom. Snažíme sa všetky predmety pred každým školením vydezinfikovať a udržiavať tak celý priestor vydezinfikovaný.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.