Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

InDesign

Adobe InDesign je počítačový program na zalomenie a sadzbu dokumentov od firmy Adobe. Program pracuje interaktívne - WYSIWYG, čím sa zaraďuje do rovnakej skupiny ako QuarkXPress alebo Adobe PageMaker na rozdiel od TeXu, ktorý spracúva celý zdrojový text naraz.

InDesign bol uvedený ako priamy konkurent tradičného programu pre zalomenie QuarkXPress. Spočiatku si ťažšie získaval užívateľov, ktorí už boli navyknutí na ovládanie QuarkXPressu. Verzie CS a CS2 boli predávané aj spolu s programami Photoshop, Illustrator a Acrobat pod spoločným názvom Creative Suite. Užívateľ tak dostane 4 programy za cenu len o niečo vyššiu ako cena samotného QuarkXpressu.

InDesign rýchlo predbehol svojich konkurentov na trhu DTP. InDesign podporuje export dokumentov do Adobe Portable Document Format (.pdf) a ponúka podporu viacerých jazykov, čo QuarkXPress ponúka až v drahšej verzii Passport. Indesign bol prvým väčším DTP programom, ktorý podporuje kódovanie textu Unicode, pokročilé funkcie OpenType fontov či optické zarovnávanie okrajov. Výhodou je aj podobnosť rozhrania s ostatnými známymi produktami od firmy Adobe ako napr. Illustrator či Photoshop.

InDesign je určený na zalomenie periodík, plagátov či iných tlačených médií. Dlhšie dokumenty sa obyčajne stále zalamujú v Adobe FrameMakeri (manuály a technická dokumentácia) alebo v QuarkXpresse (knihy, katalógy).

Účasť na verejnom školení ADOBE je podmienená zabezpečením si vlastného notebooku s príslušným softvérom.V prípade, že príslušným softvérom nedisponujete, postačí Vám stiahnúť si do svojho počítača trial verziu softvéru priamo zo stranky spol. ADOBE, ktorú môžete bezplatne požívať 7 dní od inštalácie. Na prácu po školení bude samozrejme potrebné zakúpiť resp. prenajať si riadnu licenciu ADOBE. Mesačný nájom Adobe InDesign stojí aktuálne 23,99 € bez DPH.

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie kurzov
parametre
+
varianty
+
miesto
+
miesto
Zavrieť okno
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 10
grid
table
zoradiť:
počet kurzov na stránke:
počet: 10

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.