Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Aktuálna ponuka verejných online školení

17. 04. 2020, 17:10

Milí záujemcovia o naše verejné školenia,

radi by sme Vás informovali o aktuálnej ponuke verejných online počítačových kurzov, ktoré sú naplánované na najbližšie obdobie. Vzhľadom na vzniknutú situáciu kurzy realizujeme bezkontaktnou formou ako videokonferencie - online. Keďže ide o živý prenos výučby, tak neprídete o výhody prezenčnej formy vzdelávania a rovnako Vám je lektor počas školenia k dispozícii. Kapacita online školení je pre dosiahnutie maximálnej efektivity do 8 účastníkov. Jediná nevýhoda je, že pri tejto forme nevieme zabezpečiť občerstvenie pre Vás, preto aj cena je výrazne nižšia ako pri prezenčnej forme ;)

Online školenia prebiehaju v skrátených denných dotáciach 3 až 5 vyučovacích hodín (1 vyučovacia hodina ma 45 minut0), pričom nie je skrátená celková časová dotacia školenia, takže máte školenie rozdelené do viacerých dní ako v prípade klasického prezenčného školenia a mate teda viac času na precvičenie si získaných vedomosti a prípravu na ďaľšie stretnutie s lektorom. Vytvárame skupiny od 3 do maximálne 8 účastníkov aby sme vedeli garantovať maximálny komfort pre účastníkov a tým aj kvalitu výuky.

Výhody online verejných školení

- efektívne využitý čas v dobe "home office"
- cenovo najvýhodnejšia forma, žiadne náklady na cestovanie a ubytovanie. Súčasne výrazne nižšia cena ako pri prezenčnej forme - minimálne o 25%.
- možnosť bezplatného otestovania tejto formy vzdelávania na viacerých online stretnutiach s lektorom pod názvom "Na káve v IVITe".

Termíny akcie "Na káve v IVITe":

21.04.2020 od 14:00 - Word - hromadná tlač štítkov a cenoviek

28.04.2020 od 14:00 - Excel - makrá - praktická úkážka automatizácie úloh

05.05.2020 od 14:00 - PowerPoint pre pokročilých - poďme spestriť prezentácie

12.05.2020 od 14:00 - Excel - kontingenčné tabuľky - tipy a triky

19.05.2020 od 14:00 - Excel - vyhľadávacie funkcie - VLOOKUP a XLOOKUP

26.05.2020 od 14:00 - LinkedIn - ako si získať publikum na stránke spoločnosti

Registráciu na podujatie najdete na uvedených odkazoch - účasť je bezplatná.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.