Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Ako sa prihlásiť na naše online školenia.

31. 03. 2020, 14:53

Všetky naše kurzy môžete absolvovať aj s pohodlia domova alebo kancelarie Vašej firmy. Jedine čo potrebujete je zaregistrovať sa a o všetko ostatne sa postaráme my. Lektor s Vame preberie všetky témy ako pri prezenčnej forme a rovnako zodpovie všetky Vaše otázky, takže neprídete o výhody prezenčnej formy vzdelávania. Na online školenia používame aplikáciu Teams.

Online stretnutie je naplánované cez aplikáciu Teams – súčasť Vášho balíku Microsoft Office 365. Ak ju nemáte nainštalovanú, tak môžte pracovať aj cez okno Vášho internetového prehliadača (odporúčame použiť Microsoft Edge alebo Google Chrome, v iných prehliadačoch ako FireFox alebo Safari nie sú tieto služby podporované).

Na sledovanie video-konferencie Vám bude postačovať aj okno prehliadača. Čiže nie je potrebné nič inštalovať. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu, tak odporúčam tak urobiť skôr ako začne online školenie. Mne to zabralo cca 2-3 minúty. Aplikácia je bezplatná a intuitívna - aktuálne ju používajú aj deti ZŠ na výuku - tak možno ste sa s ňou stretli ako rodič. V pripade, že si chcete otestovať Vaše pripojenie môžte sa prihlasiť už hodinku pred ostrou videokonferenciou - prípadne po dohode aj v inom čase. 

Online kurzy ponúkame vo forme

- individuálny kurz (len pre jednu osobu) - školenie len pre Vás, lektor všetok čas venuje len 1 osobe. Témy, termín a čas je možné dohodnúť individuálne. Prihlásiť sa možete cez kontaktný formulár, mailom alebo telefonicky.

- verejný kurz (pre jednotlivcov aj menšie skupiny) – možnosť pripojiť sa aj z pohodlia domova alebo z práce na vypísané termíny online verejných školení. Prihlásiť sa môžete priamo na stránke kurzu.

- firemnný kurz (pre skupiny) – len pre vašu firmu, plne prispôsobíme osnovu školenia vaším potrebám. Témy, termín a čas je možné dohodnúť individuálne. Prihlásiť sa možete cez kontaktný formulár, mailom alebo telefonicky.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.