Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Excel - interaktívne dashboards reporty - online

Excel - interaktívne dashboards reporty - online

30. 11. 2021, 19:11

Počítačové školenie Excel - interaktívne dashboards reporty je jedinečné školenie na slovenskom trhu vzdelávania. Tento online kurz oboznámi účastníkov s moderným typom reportov, ktorý na jednej obrazovke a v prehľadnej forme zobrazuje všetky dôležité informácie o aktuálnej výkonnosti firmy, o jej obchodných procesoch, o stave projektov, o aktuálnej situácii trhu a všetkých ďalších dôležitých informáciách, ktoré napomáhajú manažérom k ich správnym rozhodnutiam. Naša počítačová škola ponúka v mesiaci na tento kurz niekolľo zaujimavých bonusov:

» pridávame 1 vyućovaciu hodinu navyše a zadarmo, namiesto bežných 8 vyučovacích hodín získate teda 9
» posledný tohtoročný termín 13. a 14.12.2021 navyše s 20% zľavou zo štandardnej ceny školenia
» skusený certifikovaný lektor - Microsoft Office Specialist s najvyššou úrovňou certifikacie Excel - Expert
» bezplatne získate podrobný manuál v elektronickej podobe a sadu praktických príkladov

Praktický príklad na tvorbu interaktívneho dashboard reportu v programe Excel za použitia ovládacích prvkov. Prezentuje naša certifikovaná lektorka Ing. Monika Ivanová. Kurz je možné rezervovať telefonicky, mailom, prípadne priamo na stránke kurzu.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.