miesto
parametre
Počet vyučovacich hodín
Termín - mesiac
Zameranie
Čas realizácie
zoradiť:
počet kurzov na stránke:

u Vás vo firme

Všetky počítačové kurzy uvedené na tejto stránke je možné realizovať aj formou uzatvorenej skupiny s miestom realizácie kdekoľvek na Slovensku už od 1 osoby.

Štandardné obsahové náplne jednotlivých kurzov je pri tejto forme realizácie možné prispôsobiť potrebám účastníkov. Zároveň je možné prispôsobiť aj ich rozsah, frekvenciu a začiatok, či koniec kurzu.

Počítačové školenia je možné realizovať "na kľúč", prípadne v spolupraci s Vašou spoločnosťou (je možné pre zníženie nákladov na školenie použiť firemnú zasadačku, prípadne iné priestory vhodné na školenie). V prípade potreby pre účastníkov uzavretých kurzov vieme zabezpečiť našu mobilnú počítačovú učebňu, ktorá pozostáva z notebookov pre všetkých účastníkov školenia a dataprojektora.

Veľký dôraz kladieme tiež na prípravnú fázu uzatvorených firemných kurzov, t.j. na zistenie reálnej potreby zo strany účastníkov školení, ich vstupných vedomostí a následne ich vhodného zaradenia do správnej úrovne kurzu a tiež príprave obsahových náplní jednotlivých kurzov. Na vyžiadanie je možné zaslať dotazník na prezistenie aktuálnych vedomosti alebo je možné využiť naše online testovanie na stránke - www.testujeme.sk.

Ak ste nenašli Vaše školenie v aktualnej ponuke, tak nás kontaktujte s Vašim dopytom priamo - Marek Fúska - 0905 748 348 - radi Vám spravíme cenovu ponuku na akékoľvek počítačové školenie.

zoradiť:
počet kurzov na stránke:
Len ako firemný kurz
SolidWorks - základy

SolidWorks - základy

60,00 €
Len firemný kurz
Detail kurzu
Len ako firemný kurz
SolidWorks pre pokročilých

SolidWorks pre pokročilých

72,00 €
Len firemný kurz
Detail kurzu
Len ako firemný kurz
SharePoint

SharePoint

 
voľné miesta
Detail kurzu
X

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.