Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Káva v IVITe - pravidelné online stretnutia

Káva v IVITe - pravidelné online stretnutia

01. 05. 2020, 13:34

Nie ste si istí, či sú pre Vás vhodné online školenia, ktoré ponúkame na našom webe? Čo tak vyskúšať bezplatne ich skrátenú verziu, ktorú sme nazvali - Na káve v IVITe. Nemusíte nikam cestovať a navyše účasť je úplne bezplatná a bez ďalších záväzkov pre Vás.

Aktuálne termíny online stretnutí "Na káve v IVITe" s našimi IT certifikovanými lektormi:

05.5.2020 od 14:00 - PowerPoint pre pokročilých - poďme spestriť prezentácie

12.5.2020 od 14:00 - Excel - kontingenčné tabuľky - tipy a triky

19.5.2020 od 14:00 - Excel - vyhľadávacie funkcie - VLOOKUP a XLOOKUP

26.5.2020 od 14:00 - LinkedIn - ako si získať publikum na stránke spoločnosti

09.6.2020 od 14:00 - Google Forms - online formuláre, testy a dotazníky

30.6.2020 od 14:00 - Word - tvorba listu cez hromadnú korešpondenciu

21.7.2020 od 14:00 - Excel - ako si jednoducho spraviť makro

Registráciu na podujatia najdete na uvedených odkazoch - účasť je bezplatná, registrovať sa možete aj mailom alebo telefonicky.

Online stretnutie je naplánované cez aplikáciu Teams – vždy v utorok od 14:00. Ak ju nemáte nainštalovanú, tak môžte pracovať aj cez okno Vášho internetového prehliadača (odporúčame použiť Microsoft Edge alebo Google Chrome).

Na sledovanie video-konferencie Vám bude postačovať aj okno prehliadača. Čiže nie je potrebné nič inštalovať. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu, tak odporúčam tak urobiť skôr ako začne video-konferencia. Mne to zabralo cca 2-3 minúty. Aplikácia je bezplatná a intuitívna - aktuálne ju používajú aj deti ZŠ na výuku - tak možno ste sa s ňou stretli ako rodič. V pripade, že si chcete otestovať Vaše pripojenie môžte sa prihlasiť už hodinku pred ostrou videokonferenciou - prípadne po dohode aj v inom čase. 

Okno prehliadača si vypýta povolenia na kameru a mikrofón, ktorú aj po schválení povolení môžete kedykoľvek vypnúť počas online prezentácie.  Odporúčam tieto povolenia udeliť - inak si kameru ani mikrofón už nezapnete, ak by ste následne chceli počas video-hovoru. Ak niekto nemá kameru alebo mikrofón, tak samozrejme tieto povolenia sú bezpredmetné.  Minimum, čo budete potrebovať, sú reproduktory, inak nás nebudete počuť, len vidieť. Pred prihlásením sa do samotnej video-konferencie je vždy možnosť zapnúť/vypnúť kameru aj mikrofón. Ak bude väčší počet účastníkov, tak lektor zrejme vypne mikrofóny a kamery účastníkov, aby neboli rušení účastníci šumom. V tom prípade použite chat, ktorý mate neustále k dispozícii, ak by ste sa chceli niečo spýtať.

Čo sa týka obsahu tejto krátkej cca 1 hodinovej prezentácie:

13:00 - 13:30 - testovanie pripojenia učastníkov

13:55 - 14:00 - prezentácia účastníkov - prihlasovanie do video-konferencie

14:00 - 14:10 - oboznámenie sa s témou a technická stránka "školenia" -  ak ste ešte nepracovali s Teamsom, tak Vám bude vysvetlená základná funkcionalita príkazov.

14:10 - 14:40 - lektor vysvetlí tému na praktickom príklade. Lektor bude pracovať s najnovšou verziou. Prípadne rozdiely s nižšími verziami vysvetlí. Jazyk prezentácie je slovenský.

14:40 - 14:50 - priestor na Vaše doplňujúce otázky k téme. Chceme len upozorniť predom, že video-konferencia sa celá zdieľa medzi užívateľmi, takže Vás počujú a ak mate zapnutú kameru aj vidia ostatní účastníci online stretnutia. To isté platí aj v prípade chatu. Prezentácia lektorky sa zaznamenáva pre naše ďalšie použitie. 

14:50 - 15:00 - radi si vypočujeme Vaše pripomienky na záver a krátky online dotazník ;)

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.