Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Mobilná počítačová učebňa aj na IT kurzy u Vás vo firme

23. 01. 2024, 20:48

Naša štandardná mobilná počítačová učebňa sa skladá z jedného lektorského notebooku a 10 notebookov pre účastníkov školenia. Samozrejmosťou sú externé klávesnice a myšky pre maximálny komfort pri práci na školeniach. Na prezentáciu používa lektor moderný dataprojektor, ktorý je rovnako súčasťou štandardnej výbavy. Všetky naše zariadenia používajú legalny softvér - aktuálne operačný systém Windows 11 a kancelársky balík Microsoft 365. Ak máte teda vhodné priestory na školenie, tak o zvyšok sa po technickej stránke radi postaráme.

Na snímkach je jedna z našich štyroch učební. Notebooky sú v tomto prípade ASUS 15 X515JA v sivom vyhotovení, vybavené podsvietenou klávesnicou, webovou kamerou a reproduktormi.

NanoEdge displej s 15,6-palcovou uhlopriečkou má Full HD rozlíšenie 1920x1080 pixelov a postará sa o dobrú kvalitu zobrazenia obsahu. IPS panel ponúkne široké pozorovacie uhly. Vďaka jeho matnému povrchu vás nebudú rušiť odlesky svetla z okolia.

Výkon na prácu poskytne 4-jadrový procesor Intel Core i7-1065G7 so základnou frekvenciou 1,3 GHz spolupracujúci s 16 GB operačnou pamäťou RAM aj s integrovanou grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics. Vaše dáta môžete uložiť na rýchly SSD disk s kapacitou 512 GB.

Projektory ktoré aktuálne používame sú model BenQ MH550. Ponúkajú spoľahlivý výkon a vďaka vysokému natívnemu kontrastnému pomeru 20 000 : 1 aj veľmi ostré zobrazenie aj pri väčšej ploche zobrazenia. Disponujú Full HD rozlíšením 1 920 × 1 800 pixelov a vysokou svietivosťou 3 500 lúmenov vhodnou aj do nezatienených zasadacích miestností.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.