Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Verejné kurzy

Verejné počítačové kurzy - Nitra, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava a Košice

Verejné kurzy sú kvalitným a cenovo dostupným riešením pre súkromné osoby a tiež firemných zákazníkov s menším počtom účastníkov.

Aktuálne sú verejné počítačové kurzy realizované v Nitre, Bratislave, Žiline, Trenčíne, Trnave a Košiciach obvykle v čase od 8:30 do 15:45 hod. (1 vyučovacia hodina = 45 min.) a školiaci deň teda predstavuje až 8 vyučovacích hodín. Kurzy, ktoré majú uvedený čas konania od 9:00 do 15:00 majú dotáciu školiaceho dňa 6 vyučovacích hodín. Spoločnosť IVIT zvažuje výhľadovo realizáciu verejných počítačových školení v Banskej Bystrici, Prešove a Poprade.

Verejné počítačové kurzy a školenia, ktoré sú charakterizované dodržaním ich štandardnej obsahovej náplne a štandardného rozsahu, vopred stanoveným termínom a časom ich realizácie a tiež vopred stanoveným minimálnym počtom účastníkov v skupine.

Realizácia verejných kurzov je podmienená účasťou vopred stanoveného, minimálneho počtu záväzne prihlásených účastníkov (vo väčšine prípadov sa jedná o 5-tich účastníkov, tento počet však závisí od typu jednotlivých kurzov).

Verejné počítačové kurzy - Bratislava, Nitra, Košice a Žilina

Maximálny počet účastníkov verejných školení je 10, pre čo najvyššiu kvalitu školenia dbáme o to aby každý účastník dostal priestor aj na vlastné témy. Každý účastník kurzu má k dispozícií notebook pre samostatnú prácu, no je možné si na školenie priniesť a pracovať aj na vlastnom notebooku..

Ubytovanie a obedy pre účastníkov kurzov nie sú zahrnuté v ich základnej cene, objednávajú sa individuálne.

V cene väčšiny verejných kurzov je zahrnutý študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme. V cene kurzov sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov školení, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu školení potrebám ich účastníkov. Cena verejných kurzov zahŕňa tiež občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, minerálka). 

Tu nájdete všeobecné obchodné podmienky platné pre všetky verejné počítačové kurzy organizované našou spoločnosťou.


Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.