Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Jubilejný 10. Vianočný dobročinný bazár v DAB v Nitre

18. 12. 2023, 22:27

3. decembra, vo foyer štúdia Divadla Andreja Bagara v Nitre sa konal dobročinný vianočný bazár, do ktorého sa rada zapojila aj naša počítačová škola.

Na bazáre sa predávali veci za ceny určené kupujúcimi, ktoré mohol priniesť v daný deň ktokoľvek priamo do foyer štúdia Divadla Andreja Bagara.

Výťažok u tohto podujatia: 1.530,00 € bol ako sa už stalo pravidlom odovzdaný študentmi Súkromnej obchodnej akadémie v Nitre a zástupcami Nadácie Y, ktorá zastrešuje bazár, na Neonatologické oddelenie Fakultnej nemocnici v Nitre.

Pri odovzdávaní mali študenti možnosť vidieť ako pomáhajú vyzbierané peniažky na nákup prístrojov, ktoré zachraňujú životy tých najmenších a najzraniteľnejších. A to je ďalší dôvod prečo sme radi, že sa nám darí do týchto aktivít zapájať aj študentov.

Pokiaľ ste bazár nestihli a chceli by ste prispieť na chod Nadácie Y, tak tak môžete urobiť počas celého roku poukázaním ľubovoľného finančného príspevku na číslo transparentného účtu Nadácie Y:
SK50 8330 0000 0021 0164 6977

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.