Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Vytvorenie dátového modelu priamo v kontingenčnej tabuľke

Vytvorenie dátového modelu priamo v kontingenčnej tabuľke

14. 07. 2021, 19:08

Ak ešte nesledujete náš Youtube kanál, tak radi by sme aj touto formou ukázali, čo všetko sa môžete na našich školeniach naučiť.

Praktický príklad na vytvorenie dátového modelu priamo v kontingenčnej tabuľke v programe Excel. Prezentuje naša certifikovaná lektorka Ing. Monika Ivanová. Nájdete tam aj cvičný súbor použitý v ukážke.

Týmto témam sa viac venujeme na našom prezenčnom školení Excel - kontingenčné tabuľky pre pokročilých prípadne na rovnakom online školení.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.