Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Posledné voľné miesta na garantovaný termin

16. 04. 2023, 11:48

Využite príležitosť získať posledné voľné miesta na garantovanom online kurze Excel mierne pokročilý. Online kurz bude prebiehať naživo s certifikovaným Microsoft Office Specialistom cez aplikáciu Teams a môžete teda bez nutnosti cestovania kurz absolvovať z pohodlia vlastných priestorov. Stačí Vám pripojenie na internet a nájsť si čas a chuť vzdelávať sa. Počas kurzu radi zodpovieme aj Vaše otázky a možno vyriešime aj niekoľko Vašich aktuálnych problémov v tomto programe.

Stretneme sa celkovo 3 krát po 3 vyučovacie hodiny - 21., 24. a 26. apríla v čase od 9:00 do 11:30. Máte teda možnosť získať jednu vyučovaciu hodinu navyše oproti klasickému prezenčnému školeniu a aj výraznú zľavu na posledné 3 miesta.

Viac informácii ako aj podrobný obsah školenia nájdete na stránke kurzu:

https://www.kurzy-it.sk/excel-mierne-pokrocily-online

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.