Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Májové termíny otvorených kurzov v Žiline

01. 05. 2023, 11:50

V mesiaci máj sme si pre Vás pripravili niekoľko otvorených verejných počítačových kurzov aj v Žiline.Firmy môžu využiť množstevnú zľavu, ktorá je aktuálne už od dvoch osôb a pri štyroch prihlásených osobách je až vo výške 25%. Máte teda jednu osobu na školení zdarma. Maximálny počet účastníkov v skupine je 12 a zostavajúce voľne miesta sa zobrazujú pri každom kurze.

Termín realizácie Názov kurzu
22.5.2023 Excel mierne pokročilý
23. - 24.5.2023 Excel pre pokročilých
25. - 26.5.2023 Jazyk SQL - základy

Kurzy sú určené aj pre širokú verejnosť a viac informácii k miestu konania ako aj ďalším parametrom školenia sa dozviete na stránkach našej pobočky v Žiline.Pre viac informácii ako je podrobná obsahová náplň, čas realizácie, rozsah a podobne navštívte stránky jednotlivých školeni v odkazoch uvedených v tabuľke vyššie.

Kurzy môžete objednávat aj telefonicky alebo mailom.

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.