Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Nový kurz v ponuke - Základy CAD systémov

01. 04. 2023, 11:59

Cieľom kurzu Základy CAD systémov je zoznámiť účastníkov s prostredím programu AutoCAD a tiež programov ZWCAD a progeCAD, ktoré sú v súčasnosti jeho plnohodnotnými alternatívami, naučiť ich základy práce v týchto konštrukčných programoch, aby boli po jeho absolvovaní schopní zvládnuť samostatnú prácu na pozícii dizajnéra v technických oblastiach s 2D grafikou.
Tento modul je nutným základom pre pochopenie pokročilejších funkcií používaných špecialistami a princípov 3D modelovania.

Kurz je určený pre všetkých užívateľov programov:

  • AutoCAD
  • ZWCAD
  • progeCAD

Lektor vedie výučbu v programe ZWCAD
ZWCAD je obľúbenou alternatívou k AutoCAD - ponúka veľa zhodných vlastností, ale je k dispozícii aj unikátne vylepšenie ako chytrá myš alebo chytrá tlač pre zjednodušenie práce. Porovnanie programu ZWCAD a AutoCAD.
 
Podmienkou účasti je na verejnom školení je vlastný notebook (PC)  

  • s vopred nainštalovaným CAD programom (buď AutoCAD, ZW CAD alebo proge CAD)
  • v prípade, že so zakúpenou inštaláciou zatiaľ nedisponujete, obrátiť sa môžete na poskytovateľov jednotlivých programov a stiahnuť si 30 dňové trial verzie zdarma.

 
Rozsah prezenčného školenia: 2 dni / 12 vh

  • štandardný čas výučby: od 9:00 do 15:00 hod.(vrátane dvoch 15 min. prestávok + 60 min. obed) pričom 1 vh = vyučovacia hodina = 45 min.
  • Najbližší termín verejného školenia, cenu ako aj ďalšie informácii nájdete na stránke kurzu.

Parametre firemného školenia - miesto, čas, rozsah i obsah školenia - plne prispôsobíme prevádzkovým podmienkam klienta

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.