Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Excelujte s kurzami Excelu

06. 05. 2021, 19:11

Na máj sme pre Vás pripravili dve online školenia zamerané na zautomatizovanie práce v Exceli. Oba kurzy sú v garantovaných termínoch a aktuálne aj s výraznou LastMinute zľavou - 20%:

19. - 21.5.2021 v čase od 09:00 do 11:30 Excel makrá

21. - 28.5.2021 v čase od 13:00 do 15:30 Excel programovanie vo VBA - základy

Oba kurzy prebiehajú online cez bezplatnú aplikáciu Teams. V online kurze Excel makrá a Excel programovanie vo VBA sa dozviete, aké máte možnosti zautomatizovania úkonov, ktoré by ste inak museli v Exceli robiť manuálne a opakovane. Po kurze tak začnete pracovať s Excelom oveľa efektívnejšie a rýchlejšie. VBA je skratka pre Visual Basic for Applications a ide o programovací jazyk, ktorý vyvinul Microsoft na programy ako Excel, ale aj Word, Access alebo PowerPoint a sú ich súčasťou. Nie je teda potrebné dokupovať žiadne licencie navyše.

Kurzy bude viesť naša certifikovaná lektorka na Excel Ing. Monika Ivanová, ktorá má najvyššiu certifikáciu na tento program - Microsoft Office Specialist - úroveň expert a rada Vám na praktických príkladoch ukáže všetky témy z obsahu tohto školenia. Rovnako sa bude tešiť na Vaše otázky počas tohto živého online školenia. Ako bonus sme pre Vás pre tieto školenia pripravili:

- vyššiu časovú dotáciu ako pri prezenčnom školení - spolu o 3 vyučovacie hodiny viac
- podrobný manuál ku školeniu vo formáte pdf
- osvedčenie o absolvovaní školenia

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.