Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Otvorenie počítačovej školy pre verejnosť

26. 04. 2021, 07:13

Touto formou by sme chceli informovať širokú verejnosť ale aj firemných zákazníkov, že podľa aktuálnych opatrení Úradu verejného zdravotníctva (ďalej ÚVZ) je možné otvoriť naše školiace priestory pre našich zákazníkov.

Od 26.apríla 2021 teda školíme aj bežné prezenčné kurzy v našich priestoroch. Kurzy sa budú realizovať podľa poslednej aktuálnej Vyhlášky ÚVZ, pri dodržiavaní všetkých pravidiel a opatrení. Pri návšteve kurzov je nutné rešpektovať a dodržiavať aktuálne opatrenia ÚVZ a to hlavne:

 • Mať pri vstupe k nahliadnutiu platný negatívny Covid test, pričom jeho platnosť závisí od konkrétneho regiónu a riadi sa Covid automatom. Výnimky sú osoby ktoré už prekonali toto ochorenie a majú potvrdenie nie staršie ako 180 dni alebo osoby po druhej dávke mRNA vakcíny (napr. Pfizer a Moderna) proti ochoreniu COVID-19, ak od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní alebo osoby po prvej dávke vektorovej vakcíny (AstraZeneca, Sputnik V) proti ochoreniu COVID-19, ak od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne. Platia pre nás teda rovnaké podmienky ako pri návšteve obchodných prevádzok a nákupných centier.
  Aktualizácia k 16.5.2021: Test nie je potrebný, no odporúčame sledovať aktuálny vývin situácie a nariadení ÚVZ.
 • Počas školení ale aj pohybu v uzatvorených priestorov školy je potrebné nosenie respirátora.
 • Dodržujte rozostupy a dostatočný odstup od ostatných účastníkov a od lektora aspoň 2 metre v učebni a tak isto aj na chodbe počas prestávok. V učebni sú tomuto nariadeniu prispôsobené stoly a miesta na sedenie a za každým stolom môže pôvodne dvoch osôb sedieť len jedna osoba.
 • Ak máte pár dní pred kurzom, alebo aj v deň realizácie kurzu zvýšenú teplotu, kurz si nechajte bezplatne preložiť na iný termín.
 • Otvorené - verejné prezenčné kurzy v Bratislave, Košiciach a Žiline realizujeme v skupinách do 5 osôb + lektor. V Nitre v skupinách do 4 osôb + lektor.
  Aktualizácia k 16.5.2021: Nitra skupina do 8 osob, Bratislava, Košice a Žilina do 12 osôb + lektor.
 • Realizujeme aj firemné uzatvorené kurzy v priestoroch zákazníka, podľa nariadení a podľa potreby kdekoľvek v rámci SR - pri dodržaní aktuálnych opatrení.
 • Rovnako realizujeme aj firemné a individuálne konzultácie a kurzy na mieru
 • Naši lektori napriek tomu, že sú už po očkovaní sa pravidelne testujú a nosia aj počas kurzov respirátory, priestory a učebne pravidelne dezinfikujeme.
 • Situáciu neustále monitorujeme a bez výnimiek sa riadime pokynmi ÚVZ.

Po viac ako 5 mesiacoch od uzatvorenia našich prevádzok sme teda pripravení na klasické prezenčné školenia, tak ako ste boli zvyknutí a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.