Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Ako prípraviť listy cez hromadnú korešpondenciu.

24. 06. 2020, 12:05
Na našom ďalšom online školení, zo série "Káva v IVITe", kde bude témou Hromadná korešpondencia, konkrétne príprava listu vo Worde a prezentovať ju bude naša certifikovaná lektorka Monika Ivanová.
Online stretnutie je naplánované cez aplikáciu Teams už 30.6.2020 - utorok od 14:00.
Pomocou hromadnej korešpondencie môžete vytvoriť sériu prispôsobených listov, pričom každý list je identický s rozložením, formátovaním, textom aj grafikou, okrem prispôsobených častí, ako je napríklad oslovenie alebo meno, či adresa.
Dolu pripojený link Vás pripojí priamo do našej online miestnosti, kde Vás už od 13:50 budeme čakať - ak by ste si chceli vyskúšať pripojenie. Účasť je ako vždy bezplatná.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.