Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Ako jednoducho na makro v Exceli

14. 07. 2020, 21:39

Na ďalšom so série bezplatných online stretnutí sa budeme venovať makrám. Konkrétne má lektor pripravený jednoduchý príklad na ktorom si spoločne ukážeme, že záznam makra v Exceli nemusí byť vôbec zložitý a vieme si ním ušetriť množstvo času hlavne pri rutinných operáciách.

Online stretnutie je naplánované cez aplikáciu Teams už 21.7.2020 - utorok od 14:00.

Registráciu odporúčame mailom - následne Vám bude zaslaný cvičný príklad a inštrukcie k pripojeniu do našej online miestnosti.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.