Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Posledné voľné miesta na verejný kurz C# - základy programovacieho jazyka.

29. 06. 2022, 09:55

V termínoch 12. a 13.7.2022 bude v Nitre prebiehať verejný kurz C# - základy programovania. Ešte stále je možné si rezervovať miesto na tomto termíne - aktuálne za zvýhodnenú cenu na webe kurzu. Naučíte sa jeden z najpoužívanejších programovacích jazykov v súčasnosti. Je koncipovaný ako primárny nástroj pre tvorbu aplikácií na platforme .NET, ktorá reprezentuje virtuálny stroj spoločnosti Microsoft.

Kurz prebieha v našich klimatizovaných priestoroch v Nitre na Piaristickej ulici 10 v obvyklých časoch našich školení od 8:30 do 15:45. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na mobilnom čísle prípadne mailom.

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.