Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Excel pre pokročilých - posledné voľné miesta na kurz

03. 11. 2022, 23:01

Na posledné dve voľne miesta na prezenčné počítačové školenie Excel pre pokročilých, ktoré sa bude konať v Nitre už v dňoch 21. a 22.11.2022 máte možnosť získať 15% zľavu. Kurz si môžete rezervovať priamo na stránke kurzu:

https://www.kurzy-it.sk/excel-pokrocily-nitra

Kurz je vhodných pre všetkých, ktorí už s Excelom pracuju samostatne a chcú sa rýchlejšie posunúť na pokročilú úroveň. Na kurze sa venujeme hlavne témam ako pokročilá práca so vzorcami a funkciami pre Vaše praktické výpočty, nástrojom zabezpečenia Vašich zošitov, príkazom na spracovanie a tvorbu databáz, kontingenčným tabuľkám a grafom ako aj mnohým ďaľším témam - podrobnú obsahovú náplň nájdete na webe kurzu ako aj na tomto linku - osnova.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.