Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Rozdávame vzdelávacie poukazy pre firmy

Rozdávame vzdelávacie poukazy pre firmy

16. 01. 2022, 22:13

Za každý uzatvorený firemný kurz zrealizovaný prezenčnou alebo dištančnou formou v prvom kvartály roku 2022 získate od nás vzdelávací poukaz vo výške 100€.

Vzdelávací poukaz môžete využiť na:

  • úhradu účasti Vašich kolegov na garantovaných termínoch verejného školenia v Nitre, Bratislave, Žiline, Košiciach, Trenčíne, Trnave alebo online - naživo kedykoľvek v priebehu roku 2022.
  • úhradu ďalšieho uzatvoreného školenia u Vás kedykoľvek v priebehu roku 2022.
  • prípravu riešenia na mieru - úhrada práce programátora a ďalších IT špecialistov
  • akcia platí od 17.1.2022 do vypredania dostupnosti voľných termínov

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.