Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Už aj prezenčné školenia - Nitra, Žilina, Trnava, Košice, Trenčín a Bratislava

24. 01. 2022, 10:39

V roku 2022 ponúkame naše verejné počítačové kurzy už aj v mestách Trnava a Trenčín. V každom meste je niekoľko plánovaných garantovaných termínov na ktoré sa dostanete cez kliknutie na odkaz v meste. Prezenčné kurzy sú vo FirstMinute ponuke so zľavou 15% v Nitre, Žiline, Košiciach, Trnave, Trenčíne a v Bratislave.

Aktuálne prebiehajú verejné prezenčné kurzy v učebniach v režime OP. Vstup do našich školiacich priestorov bude teda umožnený len osobám, ktoré sú očkované proti Covid 19, respektívne ho prekonali a majú o tom doklad k nahliadnutiu. V tomto režime realizujeme aj individuálne prezenčné školenia.

Uzatvorené firemné prezenčné kurzy bez obmedzení v režime OTP.

Živé online kurzy pokračujú bez zmeny termínov – termíny nájdete tu.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.