Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Nové kurzy zamerané na tvorbu počítačových aplikácií

Nové kurzy zamerané na tvorbu počítačových aplikácií

28. 02. 2022, 13:44

Ak Vás zaujímajú kurzy, ktoré sa venujú tvorbe počitačových aplikácii, tak by sme Vám radi dali do pozornosti dva pripravované prezenčné kurzy, ktoré sa budú konať v Nitre:

28.3.2022 - Tvorba aplikácií pre Windows Forms v C#

29.3.2022 - ADO.NET - Tvorba databázových aplikácii

C# (v angličtine c sharp - vysl. sí šarp) je objektovo-orientovaný programovací jazyk vyvinutý spoločnosťou Microsoft ako časť ich iniciatívy .NET.

Kurz Tvorba aplikácii pre Windows Forms v C# sa venuje metodike tvorby ucelenej aplikácie.  Pri tvorbe viacužívateľských počítačových aplikácií využívame zvyčajne technológiu klient-server. Na strane užívateľa je časť, v ktorej sú zobrazené formuláre, obsah tabuliek, spracované výstupy a zostavy a obsahuje určitý systém na výber požadovaných funkcionalít a odoslanie požiadaviek na spracovanie.

Na kurz ADO.NET - Tvorba databázových aplikácii sa naučíte všetko potrebné pre tvorbu databázových aplikácií – pripájanie k databáze, používanie SQL skriptov pomocou triedy Command na úpravu tabuliek a aktualizáciu záznamov databázy, princípy spracovania záznamov v pripojenom režime triedou DataReader, využitie triedy DataSet v odpojenom režime na uloženie údajov a ich zobrazenie pomocou triedy DataGridView, vrátane master-detail štruktúr, použitie transakcií v multiužívateľskom prostredí.

Na pozadí je zvyčajne databáza údajov alebo iný globálny zdroj, z ktorého klientska časť aplikácie požaduje údaje pre spracovanie a zobrazenie. Absolútna väčšina navrhovaných aplikácií priamo spracováva databázové údaje, alebo databázy využíva na uloženie údajov o spracovávaných objektoch. Dá sa teda povedať, že pre tvorbu akejkoľvek aplikácie je preto nevyhnutné zvládnuť prácu s databázovými údajmi. Preto odporúčame absolvovanie oboch školení súčasne.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.