Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Online verejné školenia sú ešte výhodnejšie

08. 08. 2020, 21:59

V čase kedy neboli možne verejné školenia sme zrealizovali niekoľko desiatok firemných online školení. Fotografia v článku zachytáva online školenie pre spoločnosť Arriva na ktorom sa zúčastnilo 76 jej zamestnancov a bolo na tému nasadenia programu Teams. O technickej stránke online školení sa môžete dočítať v našom blogu - Ako sa prihlásiť na naše online školenie. Tiež sme sa stretávali s našimi zákazníkmi pri online stretnutiach, ktoré sme nazvali Káva v IVITe. Keďže o túto formu online vzdelávania bol záujem, tak sme sa rozhodli ponúkať ju aj pri verejných školeniach - teda širokej verejnosti.

Na jeseň sme pre našich zákazníkov pripravili viac ako 30 modulov najobľúbenejších prezenčných školení aj online forme. Všetky tieto školenia prebiehajú naživo s certifikovanými lektormi a v menších uzatvorených skupinách, takže neprichádzate o možnosť interaktivity a komunikácie s lektorom. Navyše oproti klasickým verejným prezenčným školeniam si ušetrite cestu na školenie a hlavne čas, ktorý môžete využiť efektívnejšie. Ak si teda chcete vyskúšať naše online školenia využite aktuálnu zľavu 20% na všetky online školenia rezervované a uhradené do 31.8.2020. Kompletnú ponuku nájdete v sekcii Online. Táto ponuka je časovo obmedzená a rovnako sú limitované počty účastníkov v skupine - 12 osôb.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.