Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Garantované prezenčné verejné kurzy v Nitre aj v Žiline

09. 08. 2020, 09:50

Na jeseň, pokiaľ to epidemiologická situácia dovolí, sme pre Vás naplánovali niekoľko desiatok termínov verejných počítačových školení prezenčnou formou. Okrem Nitry, kde je harmonogram zverejnený už dávnejšie, sme aktuálne pridali harmonogram verejných školení aj pre naše pobočky v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

Kompletná ponuka školení vo formáte pdf na stiahnutie:

Kurzy, ktoré sa nachádzajú v sekcii Garantované majú status potvrdených termínov. To znamená, že už je dostatočný počet prihlásených účastníkov a kurz bude otvorený. Keďže z preventívnych dôvodov zapĺňame učebne len na 50%, tak miesta sa rýchlo míňajú a je lepšie miesto si rezervovať s predstihom. Posledné voľné miesta sú napríklad na termíny:

Nitra

Žilina

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.