Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Počítačová škola - Junior IT špecialista

02. 09. 2020, 13:15

Nadväzujúc na úspešné IT Campy, ktore sme organizovali počas letných prázdnin v Nitre pre deti a juniorov vo veku od 12 do 16 rokov otvárame od 28.9.2020 aj celoročné intenzívne vzdelávanie v oblasti informačných technológií - 4 vyučovacie hodiny týždenne.

Prvý semester: 28.9.2020 - 18.12.2020 = Scratch + Základy HTML & CSS

Úvodný semester zameraný na pochopenie základných princípov programovania. Po jeho absolvovaní budú juniori vedieť vytvoriť vlastné animované príbehy a interaktívne hry v prostredí Scratch. Základy HTML & CSS, sú neoddeliteľným predpokladom pre tvorbu nových a špecifickú modifikáciu už doposiaľ existujúcich webstránok.

Druhý semester: 11.1.2021 - 2.4.2021 = JavaScript Games + App Inventor

Tu sa naučíme používať multimédiá vo svojich programoch. Ďalej budeme vedieť naprogramovať vlastnú animovanú interaktívnu hru v jazyku JavaScript a zverejniť ju na internete. App Inventor je úvod do programovania Android mobilných aplikácií pomcou MIT app Inventor.

Tretí semester: 5.4.2021 - 25.6.2021 = Photoshop (Photopea) + Python

Posledný semester je zameraný na prácu s 2D grafikou. Naučíme sa pracovať s vrstvami, textom a objektami, upravovať a retušovať fotografie. Na konci kurzu budeme vedieť vytvoriť napríklad vlastné logo. Python je jednoduchý, elegantný a čoraz populárnejší jazyk, ktorý našiel využitie vo firmách ako Facebook, Apple, Google a pod. Po absolvovaní tohto kurzu budeme poznať základné aj pokročilejšie konštrukty a syntax Pythonu. Budeme schopní porozumieť väčšine Python skriptov, taktiež písať svoje vlastné, užitočné skripty a dokonca vytvoriť vlastnú 2D arkádu.

Počítačová škola - Junior IT špecialista je vzdelávanie prezenčnou formou v našich školiacich priestoroch v Nitre určené pre deti - juniorov vo veku od 12 do16 rokov. Podrobnú obsahovú náplň ako aj ďalšie informácie na ivit@ivit.sk alebo telefonicky na čísle 0905748348.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.