Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Kontingenčné tabuľky pre pokročilých - naživo

28. 03. 2023, 23:25

Intenzívny dvojdňový kurz zameraný na pokročilú prácu s kontingenčnými tabuľkami už 3. a 4. apríla 2023. Kurz vhodný pre pokročilých uživateľov programu Excel so základnými znalosťami dátových analýz a kontingenčných tabuliek. Tipy a triky, ktoré Vám uľahčia prácu a umožnia pripraviť optimálnu vizualizáciu Vašich údajov, tak to robia tí najlepší.

Podrobná obsahová náplň kurzu

Ďaľšie informácie a rezervácia účasti

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.