Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Prečo sa prezentovať na sociálnej sieti LinkedIn

16. 03. 2023, 12:45

LinkedIn je obchodne-orientovaná internetová sociálna sieť a tomu odpovedá aj jej obsah. Je tu možné vyhľadať bývalých a súčasných kolegov, spolužiakov z univerzít alebo nájsť nových obchodných partnerov vďaka možnosti zverejnenia podrobností spolupráce. LinkedIn je v základnej verzii zadarmo a pre väčšinu vašej činnosti to bude stačiť. Zadarmo môžete viesť svoj profil a nadväzovať nové spojenia. Zadarmo môžete do určitej miery vyhľadávať nové spojenia a prezentovať nielen seba ale aj Vašu spoločnosť či záujmovú skupinu.

Na rozdiel od ďaľšej veľmi polulárnej platformy Facebook:
- tu prebieha komunikacia bez zbytočneho "hejtu" a osobného osočovania
- napriek menšej interakcii je Vaše zacielenie na publikum adresnejšie
- viac orientované na hľadanie obchodných a pracovných priležitosti ako Facebook a iné socialne siete

Na dnešnom školení zameraného na využitie nástrojov #LinkedIn v oblasti: #recruiting a #headhunting, som mal príležitosť spoznať tri príjemné dámy zo spoločnosti UNIQA Group Service Center Slovakia.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.