Certifikácie

Nasledovné medzinárodne uznávané certifikáty su výsledkom našej dlhoročnej a úspešnej práce v programoch, ktoré Vás vždy s nadšením školíme. Ak nechcete nič riskovať, tak hľadajte certifikovanych lektorov. Pýtajte si spolu s cenovou ponukou aj meno lektora a informujte sa o jeho odborných kompetenciach. U nás sa môžete na lektora vždy spoľahnúť.

MOS Excel 2016 - Expert - Marek Fuska    GOOGLE - Digitalna garaz - 2016 - Marek Fuska    MOS Word 2016 - Expert - Marek Fuska

Microsoft Office Specialist - Excel 2016 - Expert

Microsoft Office Specialist - Word 2016 - Expert

Google - Digitálna garáž

Online kurz: Jazyk SQL - základy - už od 27.10.2020

14. 09. 2020, 20:16

V dnešnej dobe aj mnoho ľudí, ktorí nepracujú priamo v oblasti informatiky alebo programovania, využije pri svojej práci programovací jazyk. Medzi veľmi používané a zároveň najľahšie zvládnuteľné programovacie jazyky pre širokú vrstvu užívateľov, patrí práve dotazovací jazyk SQL.

Ak sa chcete naučiť spravovať databázy MySQL, Oracle, či iné, je dôležité tento jazyk poznať a preto stojí za to sa ho naučiť.

Viac o tomto programovacom jazyku aj s praktikým príkladom využitia nájdete na našom blogu. Pokiaľ by Vas táto téma zaujala a nechce sa Vám cestovať ani hľadať ponuku prezenčných školení vo Vašom okolí vyskušajte naš online kurz:

Jazyk SQL - základy

Najbližší termín je už 27. až 30.10.2020, každý deň od 8:30 do 11:45. Online školenia robievame na platforme Teams. Ako sa dá prihlasiť a viac sa o nich môžte dozvedieť v tomto článku.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame naše súbory cookies a aj tretích strán, aby sme vám poskytli tie najlepšie služby a získali štatistiky o vašej návšteve. Ak pokračujete, súhlasíte s používaním súborov cookies.